Warszawa, Praga-Południe, ul. Tadeusza Rechniewskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
860 000 PLN
Powierzchnia
84 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2w niskim budynku na Gocławiu.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska zaraz obok drzwi wejściowych do mieszkania.
Salon połączony z kuchnią, 3 sypialnie. Balkon, garderoba, łazienka oraz toaleta.
Okna mieszkania wychodzą na 3 strony świata. Wschód, północ i zachód.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą.
Bardzo dobra lokalizacja, blisko pętla autobusowa z skąd możemy dostać się do centrum w 15-20 min. 3 min pieszo do centrum handlowego Promenada. Rozwinięta sieć ścieżek rowerowych.
W okolicy 100 metrów jest pełna infrastruktura szkoły, przedszkola, żłobki wiele sklepów, piekarni, lodziarni, punktów usługowych takich jak dentysta, pralnia, kwiaciarnia itp.
Miasto planuje poprowadzić tramwaj i metro na Gocław, właśnie w okolicy naszej pętli.

  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód, Północ
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu