Warszawa, Wawer, ul. VI Poprzeczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 PLN
Powierzchnia
139 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Do wynajęcia mieszkanie 5-pokojowe (3 sypialnie + salon + pokój na poddaszu), 2 łazienki, w każdej sypialni szafa, dodatkowo w korytarzu 1 duża szafa. Budynek z 2010 roku.
Mieszkanie bez mebli do umeblowania we własnym zakresie, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD jest kuchnia.
Salon (z kominkiem) połączony z jadalnią. Na poddaszu otwarta przestrzeń z oknami dachowymi może służyć jako pokój gościnny.
W oknach żaluzje antywłamaniowe.
Miejsce parkingowe na terenie zamkniętym, brama wjazdowa na pilota, garaż i komórka lokatorska.
W okolicy wille, tereny zielone, szkoły, przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.
Mieszkanie po tuż remoncie - jeszcze nikt nie mieszkał. Na podłodze w pokojach parkiet.

Czynsz 6.500,- + opłaty za media wg zużycia.

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu