Warszawa, Mokotów, ul. Adolfa Suligowskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 800 PLN
Powierzchnia
85 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Czteropokojowe, ciche mieszkanie w pobliżu Łazienek Królewskich.
Kuchnia oddzielna, widna, umeblowana wyposażona w sprzęt AGD.
Łazienka z wanną i kabiną prysznicową.
4 rozkładowe pokoje. 2 z nich z tzw. balkonikiem francuskim. Pokoje umeblowane częściowo lub bez mebli.
Mieszkanie na 3 piętrze bez windy.
Najem okazjonalny.

Czynsz 3.600,- + czynsz do wspólnoty 1.200,- = 4.800,- + prąd (dopłata do opłat za wodę i ogrzewanie po przekroczeniu zaliczek w czynszu)

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu