Warszawa, Praga-Południe, ul. Janusza Meissnera

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
790 000 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie w budynku z 2001 roku na zamkniętym strzeżonym osiedlu.

Mieszkanie do remontu, było wynajmowane (zdjęcia przed najmem).

Salon połączony z kuchnią (25m2), sypialnia (13m2), duża łazienka (8m2)i garderoba (3m2).

Nie ma balkonu, jest kratka balkonowa.

2 windy, teren ogrodzony i chroniony. Wewnętrzne patio z miejscem zabaw dla dzieci, klombami zieleni i ławeczkami

W pobliżu sklepy, piekarnie, bank, Żabka, Netto, przedszkole, szkoła, nowoczesny basen, przychodnia. Pełna infrastruktura w okolicy.

W pobliżu park nad Balatonem, ścieżki rowerowe, 10 min do centrum miasta.

Miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem w cenie 30.000,- zł

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu