Warszawa, Śródmieście, ul. Cecylii Śniegockiej

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 300 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

Dwupokojowe mieszkanie 52,33m2 w rewitalizowanej w 2015 roku kamienicy z 1938 roku.
Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z jadalnią (salonikiem) o łącznej powierzchni 23,66 m2, sypialni z widokiem na park - korony drzew, łazienki, garderoby.
W okolicy pełna infrastruktura, sklepy, restauracje, kawiarnie, wiele przystanków autobusowych.
Kilkaset metrów do pl. Trzech Krzyży około1km do Nowego Światu.

  • Winda: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Północny wschód, Południowy zachód
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu