Warszawa, Śródmieście, al. Solidarności

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
870 000 PLN
Powierzchnia
42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie z oddzielną, widna kuchnią i schowkiem.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Na podłodze dębowy parkiet.

Łazienka z kabiną prysznicową.

Pojemna szafa w przedpokoju.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Do stacji metra ratusz Arsenał 5 min. Dystans pieszy do Parku Krasińskich i na Starówkę.

  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Komenda policji, Plac zabaw, Park, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Panorama miasta, Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Wschód
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu