Warszawa, Praga-Południe, ul. Paryska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
41 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Mieszkanie 41m2 tuż po remoncie w kamienicy z lat 50-tych na ul. Paryskiej na Saskiej Kępie.
Składa się z saloniku z którego jest wejście do drugiego pokoju i widnej kuchni, drugi pokój ma wydzieloną oddzielną sypialnię z której to jest wejście do dużej garderoby.
Okna na płd-wsch na nowo budowaną trasę Łazienkowską mają powstać ekrany i dużo zieleni przed oknem.
Mieszkanie wykończone z największą starannością wysokiej klasy materiałami i sprzętem.
Duża ilość szaf wnękowych, szafek, półek oraz oddzielna garderoba przy sypialni.
Do mieszkania przynależy duża piwnica

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu