Warszawa, Śródmieście, al. 3 Maja

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 530 000 PLN
Powierzchnia
115 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Apartament 4-pokojowy położony na pierwszym piętrze w przedwojennej kamienicy z 1932 roku na warszawskim Powiślu.
Nieruchomość składa się z czterech dużych pokoi (każdy ponad 20m2), kuchni (nowe meble oraz sprzęt AGD), pomieszczenia gospodarczego, hallu, łazienki i toalety.
W mieszkaniu są duże nowe okna, drewniany parkiet.
Parkowanie samochodu pod kamienicą (możliwość wyrobienia karty parkingowej mieszkańca) lub na pobliskim parkingu.
Wysoki standard części wspólnych budynku, dużo zieleni na patio, monitoring.
W pobliżu znajdują się: parki, sklepy, szkoła, przedszkole, liczne restauracje i kawiarnie oraz tereny rekreacyjne na warszawskich Bulwarach Wiślanych. W niedalekiej odległości Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Centrum Nauki Kopernik oraz Stadion Narodowy.
Bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, metro, kolej WKD).
Idealne zarówno na cele mieszkaniowe, jak również działalność (kancelaria adwokacka, notariusz).

  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu