Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 397 400 PLN
Powierzchnia
2 443 m2

Działka budowlana położona w pobliżu Trasy Siekierkowskiej .

W Miejscowym Planie Zagospodarowania / " Osada Siekierki " /przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z towarzyszeniem usług i składów.

Dopuszcza się inne przeznaczenie pod warunkiem, że nie będzie w kolizji z przeznaczeniem podstawowym.

Minimalna wielkość działek : 600 m2 -wolnostojące, 400 m2 -bliźniacze, 250 -segmenty.

Wysokość max. -10 m.

Parkingi : Biura , handel - 30 m.p. / 1000 m2

Mieszkalne - 1 m.p. / 1 mieszk i 2 m.p. / dom jednorodzinny.

  • Ogrodzenie: Brak
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu