Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 000 PLN
Powierzchnia
2 000 m2

Bardzo ładna działka budowlana w Warszawie z aktualnymi atrakcyjnymi warunkami zabudowy.

Możliwość budowy dwóch budynków jednorodzinnych, do wysokości 2,5 kondygnacji, 40% działki pod zabudowę, 60% tereny zielone.

Świetna lokalizacja, ok. 300m od ul. Puławskiej, relatywnie niedaleko centrum miasta oraz kompleksów handlowych REAL, OBI, GO SPORT.

Nieruchomość podzielona na dwie prostokątne działki budowlane (po 1000m każda - do sprzedaży w całości).

Działka ogrodzona, na tyłach posesji drzewa orzechów laskowych. Dojazd drogą asfaltową, ulica nie przelotowa. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, zielono i bardzo spokojnie.

Działka podlega administracyjnie pod Gminę Ursynów.

Bardzo dobre wymiary 40m szerokości od ulicy x 50m długości, prąd; woda; gaz; kanalizacja w ulicy.

Stan prawny: własność gruntu, założona księga wieczysta dla gruntu.

Teren częściowo zabudowany (pomieszczenia mogą się przydać na czas budowy), ale docelowo są do rozbiórki (są budowlami o charakterze lekkim, więc można je szybko rozebrać).

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
  • Dostępne w okolicy: Szpital, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Bank, Zabudowa niska, Kościół, Fitness, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Widok na: Inne budynki
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu