Warszawa, Wesoła

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 100 000 PLN
Powierzchnia
332 m2
Liczba pokoi
6

Dom w zabudowie szeregowej wykończony z największą starannością, gotowy do zamieszkania.
Parter: hall, pomieszczenie gospodarcze 11,5m2 (piec dwufunkcyjny) pralnia, garaż 16m2, lokal użytkowy 29m2
I piętro: salon z jadalnią 45m2, kuchnia 10m2, łazienka 3m2, pokój nad garażem 9,5m2
II piętro: 3 sypialnie, łazienka, garderoba.
Poddasze użytkowe: otwarta przestrzeń ponad 3 m wysokości, możliwość zrobienia oddzielnego 2 pokojowego mieszkania z kuchnią i łazienką.

Salon z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią stanowiący jasną, wygodną do funkcjonowania na co dzień przestrzeń. Z salonu wyjście na duży balkon. Na podłodze w salonie i pozostałych pokojach parkiet. W kuchni, hallu i łazienkach gres.
W jednej łazience wanna, w drugiej kabina prysznicowa.

Możliwe pozostawienie mebli w cenie.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu