Warszawa, Bemowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 850 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Liczba pokoi
4

Połówka bliźniaka w atrakcyjnej do mieszkania lokalizacji.
Idealnie ciche miejsce, blisko lasu a jednocześnie pełnej infrastruktury potrzebnej do życia.
W pobliżu uczelnia WAT, szkoła, przedszkola, żłobek, sklepy, komunikacja (tramwaj, autobus)

Dom wybudowany w latach 60-tych, dobry rozkład pomieszczeń.

Parter: Przedsionek, salon ok 35m2 kuchnia, hall, toaleta.

Piętro: 3 kwadratowe sypialnie, łazienka, hall

Ogród z drzewami iglastymi, krzewami, latem kwiatami.

Dom wybudowany z pustaków ma duże możliwości aranżacyjne, sąsiedzi podobne domy rozbudowali zarówno w poziomie jak i w możliwość nadbudowy o dodatkową kondygnację.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu