Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Mieszkanie /3 pokoje/ o pow.81m2 /salon 26m2, sypialnia 14m2,sypialnia 10m2, kuchnia 10m2, garderoba 3m2 przedpokój .9m2
łazienka 7,5m2 , oddzielne wc 1,5m2.

Kuchnia nowocześnie wyposażona.

W sypialni szafa wnękowa.

Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt AGD i RTV,gotowe do zamieszkania.

Mieszkanie położone pomiędzy ul. Nowoursynowską a Rosoła na drugim piętrze w nowoczesnym budynku 3-piętrowym na osiedlu ogrodzonym i strzeżonym. Brak windy.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

  • Liczba balkonów: 1
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak
  • Ochrona: Tak
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu