Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
74 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Do wynajęcia apartament 3 pok. w centrum Warszawy. Możliwość wynajęcia części jednopokojowej o powierzchni ok. 21 m2 za 2.500,- zł oraz dwupokojowej pow. ok. 53 m2 za 3.500,- zł za miesiąc. Po wejściu z klatki schodowej wchodzimy do dużego holu, w którym znajduje się zabudowana pralka i z którego na lewo wchodzimy do mniejszej jednopokojowej części apartamentu. Znajduje się w nim duży pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. W wyposażeniu tego pokoju jest telewizor oraz duża zabudowana szafa oraz sofa, która po rozłożeniu pełni funkcję łóżka.
W części dwupokojowej apartamentu, jeden pokój pełni funkcję sypialni, w którym jest duże łóżko małżeńskie i obszerna wbudowana szafa. W dużym pokoju jest aneks kuchenny, sofa, stół. Na ścianie powieszony jest telewizor. W tej części apartamentu jest również łazienka z prysznicem i wc.
Dodatkowo płatne przez najemcę: media licznikowe, wywóz śmieci i opłata za windę.

  • Winda: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Północ
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu