Warszawa, Praga-Południe, ul. Motorowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 400 PLN
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
8

Nowocześnie urządzona kawalerka z oddzielną widną kuchnią, łazienką z oknem i miejscem postojowym w cenie
pokój o powierzchni 17 m2; nowa, rozkładana dwuosobowa sofa z szezlongiem, stół, lampa, krzesła, mały regał, telewizor - kuchnia o powierzchni 5 m2 - lodówka, zamrażarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wyciąg, meble z lakierowanego mdf-u, okno - balkon o powierzchni 8 m2, z widokiem dachy Gocławia.. - szeroki hol o powierzchni 9 m2 z pojemną szafą i komodą - łazienka o powierzchni 5 m2, wanna z panelem szklanym umożliwiającym prysznic, wc, nowa pralka, Informacje dodatkowe: - miejsce parkingowe na parkingu podziemnym. - ogrzewanie miejskie (liczniki ciepła) - patio wewnątrz osiedla - możliwość podłączenia światłowodu UPC, ORANGE, VECTRA
Koszt 2 400 zł plus koszty wody, ogrzewania i elektryczności według liczników

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu