Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
690 000 PLN
Powierzchnia
63,40 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
6

Czteropokojowe, rozkładowe, słoneczne mieszkanie z balkonem na ul. Korsykańskiej na Mokotowie.

Mieszkanie jest dwustronne, salon z balkonem i jedna sypialnia od strony zachodniej, kuchnia i pozostałe dwa pokoje od strony wschodniej.

W pokojach na podłodze drewniana klepka, w kuchni, łazience i WC terakota.

Mieszkanie odświeżone, puste (bez mebli)

Budynek znajduje się przy cichej, małej uliczce, wzdłuż której jest wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych dla mieszkańców.

Dużo zieleni wokół budynku, ścieżki spacerowe i rowerowe. Panorama miasta widoczna z okien i balkonu.

W pobliżu pętla autobusowa, szkoła podstawowa, plac zabaw dla dzieci drogeria Rossmann i bardzo dobrze zaopatrzony sklep spożywczy,

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Zachód
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu