Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
57 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, w budynku z 2001 roku

Mieszkanie 56,5m2 składa się z dwóch pokoi - salon z otwartą kuchnią 25,2m2(kuchnia z oknem), sypialnia 12,8m2 która połączona jest z

garderobą 3,4m2, do tego łazienka 6,8m2, przedpokój 8,3m2.

Na parterze sklepy oraz punkty usługowe.

W bloku są 2 windy. Do mieszkania przynależy również piwnica. Ekspozycja zachodnia, co zapewnia dużą ilość światła słonecznego.

Kompleks składa się z 2 bloków, pomiędzy którymi znajduje się teren rekreacyjny: plac zabaw dla dzieci, korty, ławeczki, małe fontanny.

W bliskim otoczeniu bloku znajduje się: restauracje, biblioteka, kościół, przedszkola, szkoły, stacja benzynowa, pralnia, cukiernia, sklepy.

Bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską, liczne linie autobusowe.

  • Winda: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu