Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
780 000 PLN
Powierzchnia
78 m2
Piętro
3

Lokal 77m2 w kamienicy z 1936 roku idealny na kancelarię, biuro projektowe itp . Trzy pomieszczenia 26m2, 21m2 i 18m2 z oknami oraz przedpokój 8m2, łazienka 4m2.
Z dużego pokoju wyjście na balkon ok 6m2 wychodzący na al. Niepodległości.
Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 10m2
Kamienica dobrze utrzymana, od strony podwórka piękny ogród z fontanną i ławeczkami.
W BUDYNKU BRAK WINDY, mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nad mieszkaniem poddasze użytkowe.
Lokal do remontu, wymieniona instalacja gazowa i wodno-kanalizacyjna.
Wysokość pomieszczeń 3,15 m
Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum. W pobliżu 3 uczelnie SGH, SGGW i Politechnika, Pola Mokotowskie blisko dworzec centralny.

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu