Warszawa, Śródmieście, ul. Nowy Świat

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
64 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Tylko na cele biurowe lub nieuciążliwe usługi .

Lokal w nieruchomości przy Nowy Świat ( odcinek pomiędzy Placem Trzech Krzyży a rondem de Gaulle'a)

Powierzchnia 64,39m2, 2 pomieszczenia : jedno duże około 49m2 z oknami na Nowy Świat, drugie mniejsze około 11m z małym oknem na podwórko.

Małe pomieszczenie socjalne.

Wejście z klatki schodowej.

Cena za najem: czynsz 5000PLN netto + media około 500PLN ( ogrzewanie, woda, śmieci) + energia.

  • Internet: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła, Uczelnia, Basen, Szpital, Bank, Plac zabaw, Restauracja, Centrum handlowe, Park, Apteka, Fitnes, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu