Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 375 PLN
Powierzchnia
86 m2

Lokal handlowo-usługowy na parterze budynku mieszkalno-biurowego.
Lokal w stanie deweloperskim 86m2 z czego na parterze znajduje się 54 m2 otwartej przestrzeni i 32 m2 na antresoli .
W najbliższym otoczeniu duża przychodnia oraz szpital generujące ruch potencjalnych klientów, przedszkole, szkoła, biura w części budynku w którym znajduje się lokal. Wokół duża ilość budynków mieszkalnych.
Dodatkowo koszty eksploatacyjne 18,50/m2 Współczynnik pow. wspólnych 5,9%

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu