Sobienie Kiełczewskie Pierwsze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
454 000 PLN
Powierzchnia
22 700 m2

Grunt do sprzedaży 2,27 ha w całości to użytki rolne (grunty orne IV, V i VI kl).
Działka znajduje się w małej osadzie Sobienie Kiełczewskie w gminie Sobienie Jeziory blisko drogi wojewódzkiej 45 km od Warszawy.
W okolicy zabudowa jednorodzinna, łąki, sady, niewielki las.
Działka przylega do drogi lokalnej o nawierzchni asfaltowej.
Brak MPZP.
Dojazd do Warszawy 35min, Sobienie Jeziory 5min, Sobienie Królewskie Pole Golfowe & Country Club 10min, Sobienie Szlacheckie Hotel 5min

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu