Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 900 PLN
Powierzchnia
77 m2
Liczba pokoi
3

Wolne od 1 marca!

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie.

Kuchnia połączona z salonem, 2 sypialnie, 2 łazienki.

Obecnie kuchnia ma białe meble.

Do mieszkania przynależy ogródek 230m.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

spokojna okolica na granicy rezerwatu przyrody. Idealne dla rodziny z małymi dziećmi. Z osiedla furtka na tereny zielone i potok

służewiecki.

Cena zawiera czynsz do administracji, dodatkowo płatne media.

  • Winda: Tak
  • Ogród: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak
  • Ochrona: Tak
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu