Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 400 PLN
Powierzchnia
62 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Dwupokojowe mieszkanie 62m2 na ul. Rakowieckiej Górnym Mokotowie w bliskiej odległości do stacji Metra Pole Mokotowskie.

Dodatkowo loggia 5m2 i miejsce postojowe w parkingu podziemnym.

Mieszkanie umeblowane rok temu. Salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialnia.
Kuchnia wyposażona w zmywarkę, lodówko-zamrażalkę, kuchenkę mikrofalową w zabudowie, piekarnik i płytę elektryczną.
Meble kuchenne.
W salonie skórzany zestaw wypoczynkowy. Sypialnia z łóżkiem, szafkami nocnymi i komodą.
Garderoba !!

Miejsce postojowe w garażu 200,- zł

3.400,- zł/mc plus prąd wg licznika oraz przekroczone limity zaliczek w czynszu za wodę i CO

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu