Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
1

Mieszkanie jednopokojowe, z oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem.
Mieszkanie w zamkniętym kameralnym wyremontowanym osiedlu z lat 60tych.
Dwa budynki 2 piętrowe odnowione z własnym podwórkiem. Teren zamknięty. Wejście na teren oraz do klatki schodowej otwierane kodem.
Istnieje możliwość parkowania samochodu na terenie. Mieszkanie czyste, odświeżone. W odległości 400 m jest Cerrefour Express czynny 7 dni w tygodniu do tramwaju, autobusu i metra Słodowiec jest 8 minut. 10 minut do lasku bielańskiego.
Cicha okolica, oddzielona od zgiełku.
Do czynszu należy doliczyć media: prąd, woda, gaz rozliczane licznikowo i ogrzewanie, rozliczane raz w roku z metra kwadratowego mieszkania. Czynsz administracyjny jest wliczony.
Wynajem na umowę najmu okazjonalnego minimum na rok. Kaucja 2000 zł
Mieszkanie wolne od zaraz

  • Teren ogrodzony: Tak
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu