Warszawa, Śródmieście, ul. Szara

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
125 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Czteropokojowe mieszkanie w kamienicy na Powiślu.
Idealnie ciche, po remoncie. Mieszkanie ma wyposażoną, umeblowaną kuchnię, pokoje są nieumeblowane.
Salom 38m2 z wyjściem na balkon, trzy sypialnie, dwie z nich z balkonem, kuchnia, łazienka z wanną i z prysznicem, obszerny hall.
Idealne położenie, ścisłe centrum Warszawy, jednocześnie cicho, wokół dużo zieleni,

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu