Warszawa, Śródmieście, ul. Natolińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
795 000 PLN
Powierzchnia
71,20 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Trzypokojowe , rozkładowe, dwustronne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, łazienką, osobnym WC. Obszerny przedpokój, w którym można pomieścić pakowne szafy.

Położone w absolutnie topowym miejscu, w sąsiedztwie ambasad i najpiękniejszych parków ( Park Ujazdowski, Łazienki ).

Mieszkanie ma wymienione okna, instalacje wodno-kanalizacyjne i dobrze zachowany parkiet. Poza tym wymaga remontu, więc nabywca może je urządzić według swojego gustu .

Ciche miejsce , z okna widok na piękną zieleń. Dystans pieszy do przystanków komunikacji miejskiej -metro,tramwaj, autobus.

Pełna infrastruktura.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Budynek zadbany, obecnie wymieniane są windy.

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu