Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
485 000 PLN
Powierzchnia
49 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach.
Mieszkanie znajduje się na 2/10p. Blok jest zadbany, otoczony zielenią. Ma prężnie działającą wspólnotę. Jest wyremontowana (ocieplona) elewacja, nowe balkony. Obecnie na piętrach zbliża się ku końcowi wymiana instalacji elektrycznej. Są dwie nowe windy.

W pobliżu ok. 150 m. pawilon handlowo-usługowy, plac zabaw, szkoła podst. i przedszkole. W odległości 200m Lasek Bielański oraz linie komunikacyjne. Do UKSW jeden przystanek a do AWF trzy. Do metra Wawrzyszew i Młociny trzy przystanki lub 15 min piechotą.Do dwóch przychodni jeden mały przystanek

Mieszkanie składa się z trzech pokoi:
Salon - 18 m2. Do salonu przynależy balkon.
Sypialnia - 10m2
Sypialnia - 7m2
Widna kuchnia - 4,10m2
Łazienka - 3m2
Balkon - 1m2.
Skierowane jest na płd. i zach. Do dyspozycji jest też piwnica. W pierwotnej wersji były dwa pokoje i jest możliwość powrotu do niej. W mieszkaniu są częściowo wymienione okna. Są liczniki na wodę. Na piętrze tylko 6 mieszkań a w bezpośredniej bliskości jedno. Sąsiedzi spokojni.
Czynsz z f. remont. przy jednej osobie - 410 zł.

 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Winda: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 12
 • Dostępne w okolicy: Las, Park, Rzeka, Restauracja, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Bank, Fitnes
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus
 • Widok na: Inne budynki
 • Kierunek okien w pokojach: Południe, Zachód
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu