Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
389 000 PLN
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Dwupokojowe mieszkanie 38,77m2 na Saskiej Kępie. Mieszkanie do remontu. Kilka lat temu zostały wymienione okna, drzwi zewnętrzne, kaloryfery oraz instalacja wodno-kanalizacyjna.
Salon 14,5m2 z wyjściem na mały balkon na wschód, sypialnia 11m2 okno na wschód, przedpokój 3m2, łazienka 3m2
Oddzielna, widna kuchnia 5m2 okno na płn.
Do mieszkania przynależy piwnica 2 m2.
W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, usługi, przychodnia, szkoły, przedszkola. Doskonała komunikacja z centrum W-wy, 100m do przystanku autobusowego. W pobliżu największy w Warszawie Park Skaryszewski.
Zielona Saska Kępa z deptakiem na Francuskiej i mnóstwem klimatycznych kafejek, restauracji, cukierni w zasięgu ręki, wystarczy się przespacerować.

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Autobus
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Wschód
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu