Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 300 PLN
Powierzchnia
84 m2

Lokal na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym na ul. Racławickiej.

Wcześniej wynajmowane na Kancelarię notarialną, teraz biuro.

Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Składa się z czterech gabinetów i pomieszczenia ze stołem konferencyjnym, wykończonym luksferami, pomieszczenia socjalnego (kuchnia), wc i balkonu.
Okolica ruchliwa, obok sklepy Auchan, Żabka, Rossmann, Galeria wypieków, punkty usługowe oraz bazarek.

Na dole domofon (podwójny). Lokal będzie dostępny od nowego roku ale można już oglądać.

Do ceny doliczany jest czynsz i ewentualne wyrównania opłat licznikowych.

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu