Legionowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
11 000 PLN
Powierzchnia
144 m2
Piętro
0

Narożny lokal handlowo-usługowy na ruchliwej, jednej z głównych ulic w Legionowie.
Lokal doskonale widoczny z dużymi witrynami wychodzącymi na dwie ulice, 3 wejścia do lokalu. W pobliżu przejście dla pieszych.
W obrębie kilkuset metrów znajduje się Urząd miasta, poczta, placówki bankowe, szpital, stacja kolejowa oraz kościół.
Przed lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu