Warszawa, Wilanów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 000 PLN
Powierzchnia
2 475 m2

Działka położona przy ulicy z kostki brukowej, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej.

Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego , z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową.

Wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy - 0,4; - maksymalną wysokość zabudowy - 10m; - maksymalną ilość kondygnacji - 2,5; - wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 80%; - obsługę komunikacyjną od strony ulicy 13KUL (ul. Zakamarek); - zakaz lokalizowania budynków przeznaczonych na stały pobyt ludzi w granicach strefy ochronnej linii wysokiego napięcia 110kV zgodnie z obowiązującymi przepisami;- zasięg terenów objętych klinem nawietrzającym, zgodnie z rysunkiem planu.

Działka usytuowana przy ulicy z wodociągiem miejskim i wszystkimi mediami oprócz kanalizacji. Okolica spokojna i bardzo cicha.


Działka nieogrodzona.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Plac zabaw, Bank, Kościół, Szpital, Las, Restauracja, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Centrum handlowe, Zabudowa niska, Park, Basen, Fitnes, Szkoła, Rzeka, Sklep
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Inne budynki
Agata Kwiecińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu