Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
16 500 PLN
Powierzchnia
350 m2
Liczba pokoi
5

● Tradycyjna willa żoliborska (ok. 300 m2), z tarasem i ogrodem
● Spokojna i zielona okolica
● 10 min. od metra Plac Wilsona
● Parter : sala konferencyjna 40 m²
● Pięć pokoi na dwóch piętrach
● Kuchnia biurowa; trzy łazienki
● Parking podziemny dla dwóch samochodów
● Klimatyzacja i system alarmowy
● Do wynajęcia na biuro
● Szczególnie odpowiednia dla kancelarii adwokackiej, firm z sektora media & marketing, public relations, consulting, architektów
● Minimalna długość najmu : 3 lata
● Kaucja : jeden miesiąc
● Cena najmu : 16 500 PLN miesięcznie (netto)

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu