Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 600 000 PLN
Powierzchnia
460 m2
Liczba pokoi
6

Dom wolnostojący jednorodzinny (ewentualnie dwurodzinny) o bardzo wysokim standardzie wykończenia, położony w pięknej okolicy – niedaleko od parku krajobrazowego. W bezpośrednim otoczeniu starodrzewia i lasów. Okolica w pełni zurbanizowana – ulica oświetlona z dostępem do wszystkich mediów.

Działka w pełni zagospodarowana, ogród wykonany wg indywidualnego projektu, idealnie oddający klimat otoczenia stwarzając sprzyjające warunki do chwili relaksu. Na terenie działki sosny, dęby i lipy (starodrzew), ogród zadbany, podświetlony i zaaranżowany w każdym miejscu. Podjazd oraz chodniki na terenie działki wykonane z kostki granitowej, na tarasie i balkonach gres. Schody wejściowe do budynku wykonane z piaskowca. Ogrodzenie wykonane z cegły klinkierowej w połączeniu z piaskowcem oraz kutymi przęsłami.

PARTER:
Reprezentacyjne wejście o komfortowej powierzchni z bezpośrednim dostępem do garderoby oraz przechodniej spiżarni z dostępem do kuchni. Kuchnia całkowicie wykończona oraz wyposażona, piekarnik SMEG, meble – palisander, blaty marmurowe. Otwarta na jadalnię i połączona ze spiżarnią oraz hallem głównym, z którego widać piękne drewniane schody z kutą balustradą. Na całej powierzchni parteru położony marmur wraz z elementami dekoracyjnymi (całość podgrzewana). Wysokość parteru to 3,15m. W salonie otwarty kominek, podłoga drewniana (dębowa) wraz z elementami dekoracyjnymi oraz wyprowadzenie pod kino domowe. Wyjście na częściowo zadaszony taras (ok. 30 m2). Nagrzewanie w salonie – kratki podłogowe wzdłuż okien tarasowych. Dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą – połączony wejściem do budynku.

POSZCZEGÓLNE POWIERZCHNIE: Wejście (wiatrołap) – 3,5 m2
Hall – 36 m2 Kuchnia – 22 m2 Spiżarnia – 4 m2 Garderoba – 6 m2 Jadalnia połączona z salonem oraz z widokiem na kuchnię (drzwi przesuwne) – 50 m2 Salon – 65 m2 Łazienka – 2 m2 Garaż podwójny – 35 m2 Schody na piętro – drewniane wraz z kutą balustradą

PÓŁ-PIĘTRO: Przestronne oraz jasne pomieszczenie, z którego rozprzestrzenia się widok na cały ogród z wydzielonym miejscem gdzie znajduje się biblioteka oraz gabinet. Na podłodze położony marmur wraz z elementami dekoracyjnymi (całość podgrzewana). W pomieszczeniu wyprowadzona elektryka pod kino domowe.

POWIERZCHNIA: Biblioteka/Gabinet – 50 m2

PIĘTRO: 3 sypialnie z 2 łazienkami. We wszystkich sypialniach, hallu oraz garderobie podłoga drewniana wraz z elementami dekoracyjnymi. Sypialnia małżeńska z wyjściem na balkon połączona z wydzieloną garderobą oraz pokojem kąpielowym (podłoga podgrzewana). Jedna z pozostałych sypialni posiada również wyjście na balkon. Ogólnodostępna łazienka (podłoga podgrzewana) wyposażona w wannę oraz zabudowaną kabinę prysznicową.

POSZCZEGÓLNE POWIERZCHNIE: Hall – 16 m2 Sypialnia – 18 m2 Sypialnia – 20 m2 Sypialnia małżeńska – 65 m2 z garderobą – 8 m2 oraz wydzieloną łazienką – 18 m2 Łazienka – 12 m2 Balkon przynależny do sypialni małżeńskiej – 40 m2 Balkon przynależny do drugiej sypialni – 3 m2

PIWNICA: Zejście szerokimi otwartymi schodami z marmuru. Powierzchnia całkowita to: 160m2. Wysokość pomieszczeń to 2,30m. W ramach wydzielonych pomieszczeń znajdują się: Pralnia, Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze (z możliwością aranżacji kuchni), otwarty salon wraz z zamkniętym kominkiem przygotowany do aranżacji części rekreacyjnej (ok. 90m2 ). Dodatkowo wydzielona łazienka z prysznicem oraz wejściem do sauny. Cała powierzchnia piwnicy posiada osobne wejściem z boku budynku – może służyć jako pracownia lub odrębne mieszkanie, całkowicie wykończone i wyposażone – posiada możliwość zagospodarowania własnej kuchni oraz łazienki.

POSZCZEGÓLNE POWIERZCHNIE: Hall – 10 m2 Kotłownia – 5 m2 Pralnia/Suszarnia – 20 m2
Pomieszczenie gospodarcze z dostępem do kuchni – 20 m2 Część rekreacyjna – 80 m2 Łazienka – 12 m2 Sauna – 8 m2

PODDASZE: W pełni użytkowe wyposażone w okna dachowe (do zagospodarowania) – możliwość aranżacji łazienki oraz kuchni. Powierzchnia całkowita po podłodze to 120m2 (skosy). W planach przewidziane zagospodarowanie wydzielonej sypialni, pokoju dziennego oraz łazienki.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Gryglas

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OPTYMIST NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (04-158) przy Zamieniecka 54 lok. 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji dotyczących polityki prywatności w zakładce RODO.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu